Perá - KOPEX-pečiatky, tlač, plastové a hliníkové štítky,gravírovanie,reklamné predmety, potlač hrnčekov, fotodarčeky, odznaky, magnetky

Hľadaj
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Gravírovanie laserom

Reklamné perá

Perá s vygravírovaným textom - názvom firmy, udalosti, prípadne s firemným logom - patria medzi základné  a veľmi často používané reklamné predmety.
Laserovým gravírovaním sa odparí vrchná vrstva materiálu a na predmete ostane trvalý - na rozdiel od popisovania tampónovou tlačou - prakticky nezničiteľný obrazec.
Gravírovať laserom je možné perá jednak plastové jednak kovové. Gravírovaný obrazec má farbu podkladového materiálu, je teda zásadne jednofarebný, vhodné je napríklad gravírovanie kovových pier s povrchom z eloxovaného hliníka, plastových pier z pokoveného plastualebo plastových pier z tmavého plastu zafarbeného svetlým nástrekom. Nie každé pero sa však dá gravírovať, preto pri perách dodaných zákazníkom je potrebné urobiť praktickú skúšku vhodnosti pre popis laserom.

 
 
 
 

Ceník gravírovania pier
(Cena neobsahuje cenu pera !!!)

 

počet ks

cena s DPH

1 - 20

paušálne 8,- EUR

21 - 49

0,35 EUR/ks

50-99

0,30 EUR/ks

100-199

0,27 EUR/KS

200 a viac

0,25 EUR/ks


K cene gravírovania sa pripočítava cena pera. Cena pera je uvedená vždy pri príslušnom type pera v prebiehajúcej galérii.
Cena gravírovania je konečná, nie je potrebné vyrábať matricu a obsahuje aj cenu jednoduchého grafického návrhu. V prípade zložitejších grafických prác - skenovanie a kreslenie loga a pod. - sa cena zvyšuje o cenu grafických prác cca 20 EUR,- za hodinu práce. Grafické podklady je možné dodať aj zákazníkom vo forme súboru v CorelDraw konvertovaného na krivky.

Gravírovanie pier je možné si objednať e-mailom. Objednávanie prostredníctvom internetového obchodu pripravujeme.


Svoje dotazy ohľadne gravírovania pier nám môžete zaslať aj prostredníctvom nasledovného formuláru:
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky